consultar correu des de dins l’escola
 

TELEFON
Secretaria
961329017
A.M.P.A
ampa@escuela2.es
ADMINISTRACIË I SERVEIS
Dani
dani@escuela2.es
David
david@escuela2.es
Fina
fina@escuela2.es
Marisa
marisa@escuela2.es
BIBLIOTECA
biblioteca@escuela2.es
CUINA
Cuina
cuina@escuela2.es
CONSELL ESCOLAR
consellescolar@escuela2.es
DEPARTAMENT D'ORIENTACIË
Adela Real
adela@escuela2.es
Cristina Vert
cristinav@escuela2.es
DIRECCIË
Ana Montagud
ana@escuela2.es
GER╚NCIA
Luiso
luiso@escuela2.es
CAPS D'ESTUDIS
Enric Durà (ESO)
enric@escuela2.es
Miriam
miriam@escuela2.es
PROFESSORA M┌SICA
GABRIELA
gabison@escuela2.es
PROFESSORS INFANTIL
Amparo Soler
amparos@escuela2.es
Berta
berta@escuela2.es
Eva Pertusa
eva@escuela2.es
Gabriela
gabison@escuela2.es
Mireia Pons
mireia@escuela2.es
Raquel
raquel@escuela2.es
PROFESSORS PRIM└RIA
Carlos
carlos@escuela2.es
D├ęborah
deborah@escuela2.es
Gabriela
gabison@escuela2.es
Jaime Izquierdo Sebastißn
jaimeiz@escuela2.es
kusum
kusum@escuela2.es
m angeles
angeles@escuela2.es
Maria Dolores
mdolores@escuela2.es
miriam
miriam@escuela2.es
Sara
sara@escuela2.es
PROFESSORS SECUND└RIA
Alex Bello
alex@escuela2.es
Ana Montagut
ana@escuela2.es
Cristina
cristina@escuela2.es
Eda
eda@escuela2.es
Enric
enric@escuela2.es
Joan Marco Llorca
joan@escuela2.es
Maria Santos
marias@escuela2.es
Mª Jose Colomina
colo@escuela2.es
Paca Andreu
paca@escuela2.es
Regina Colomer
regina@escuela2.es
Rosa Montolio
rosa@escuela2.es
To├▒i Berga
toni@escuela2.es

(para contactar con los profesores
visiten el apartado del curso correspondiente)